Naprawa zamków

Naprawiamy zamki wszystkich typów

Zamki w drzwiach wejściowych domu, mieszkania czy biura powinny przede wszystkim pełnić funkcję zabezpieczającą przed niepowołanymi osobami. Gdy zamki zaczynają się często zacinać to jest to pierwszy sygnał, że być może nie realizują swojej roli prawidłowo. Aby bezpieczeństwo Twoje, Twoich najbliższych bądź współpracowników nie zostało naruszone, warto zawczasu skorzystać z serwisu zamków – usługi ślusarskiej oferowanej przez Pogotowie ślusarskie Wrocław.

Naprawiamy zamki bez względu jaki to producent!

Wykonamy serwis zamków wszystkich producentów, w tym przede wszystkim znanych w Polsce marek, jak chociażby Gerda, Dierre, Ikon, Salto, Mottura, Keso, AssaAbloy. Jeśli posiadasz zamek unikatowy, zabytkowy, oryginalny – również poradzimy sobie z tym zadaniem! W naszej firmie pracuje bowiem sztab doskonale wykwalifikowanych ślusarzy, którzy posiadają rozległą wiedzę na temat mechanizmów zamkowych – zarówno typowych, jak i niestandardowych oraz nowoczesnych, zaawansowanych technicznie urządzeń. Naprawa zamków to zadanie dla specjalistów z Pogotowia zamkowego Wrocław!

Ważnym aspektem w wykonywaniu usług ślusarskich są profesjonalne narzędzia. Właśnie dlatego wszystkie nasze ekipy, które wyruszają do Państwa z pomocą, są wyposażone w nowoczesny sprzęt ślusarski. Pozwala on na bardzo precyzyjną ingerencję w mechanizm zamka, dzięki czemu możliwe jest naprawienie właściwie każdego urządzenia. Jeśli nasz fachowiec uzna, że zamek jest doszczętnie zniszczony, nie musicie umawiać kolejnej wizyty – podczas tej samej możliwe jest przeprowadzenie wymiany zamków. Oferujemy bowiem możliwość nabycia zamków od naszych pracowników, dzięki czemu nie muszą Państwo wybierać się na zakupy do sklepów żelaznych. Taka oszczędność czasu tylko dzięki Pogotowiu zamkowemu Wrocław!

Świadczymy między innymi takie usługi jak:

 Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
• Awaryjne otwieranie drzwi samochodu
• Montaż i wymianę zamków
• Usługi ślusarskie

Serwis zamkowy Wrocław

Działalność prowadzimy 7 dni tygodniu: 6:00 – 24:00  przez cały rok, również w weekendy oraz dni świąteczne. Naprawianiem zamków zajmiemy się o dowolnie wybranej porze – nawet wtedy, gdy będziesz potrzebował naszej pomocy natychmiast – przyjedziemy! Szanujemy Państwa czas i nigdy nie każemy na nas długo czekać. Jesteśmy punktualni, a powierzone nam zadania wykonujemy niezwykle szybko. Zadzwoń pod numer: 799-350-579 i przekonaj się sam, jak sprawnie działamy!

Działamy także w innych miastach:

Naprawa zamków Gdańsk
Naprawa zamków Warszawa
Naprawa zamków Poznań
Naprawa zamków Katowice