Montaż i wymiana zamków

Gerda, Dierre, Mottura? Takie zamki też zakładamy!

W naszych działaniach kierujemy się zasadą, by zapewnić kompleksową obsługę naszych klientów w zakresie usług ślusarskich. Właśnie dlatego w sytuacji wykonywania montażu zamków istnieje możliwość zakupu od naszych pracowników zamków znanych i cenionych w Polsce producentów, takich jak Gerda, Mottura, Dierre, Ikon, Salto, SimonsVoss, EffEff i wielu innych. Jesteśmy także oficjalnym przedstawicielem firmy Keso oferującej możliwość zamiany wielu kluczy jednym, do kilku pomieszczeń, lokali, domów, biur.Zapewnia to niezwykłą wygodę użytkowania, gdyż nie trzeba pamiętać, aby zabrać ze sobą konkretne klucze – masz zawsze przy sobie jeden klucz do wszystkich drzwi.

Gdy kupujesz mieszkanie z rynku wtórnego lub gdy chcesz je wynająć kolejnemu lokatorowi oraz w wielu innych sytuacjach w celu zapewnienia maksimum ochrony danego lokum, warto skorzystać z usługi wymiany zamków wykonanej przez wykwalifikowanego ślusarza. Najlepszych specjalistów w branży znajdziecie w Pogotowiu ślusarskim Wrocław!
W naszej firmie decydujemy się na nawiązanie współpracy tylko z wykwalifikowanymi specjalistami. Posiadają oni niezbędną do wykonywania powierzonych im obowiązków wiedzę oraz doświadczenie zawodowe. Ślusarze pracujący w Pogotowiu zamkowym przykładają się do wykonania zleceń w należyty sposób, gdyż wiedzą, że od ich pracy zależy bezpieczeństwo mieszkańców danego domu. Każda usługa w postaci montowania zamków realizowana jest z dbałością o precyzję, starannie, a przy tym sprawnie.

Świadczymy między innymi takie usługi jak:

• Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
• Awaryjne otwieranie drzwi samochodu
• Naprawę i serwis zamków
• Usługi ślusarskie

Zakładamy zamki w drzwiach

Świadomi tego, że życie bywa zaskakujące i zakładanie zamków może być potrzebne o różnych porach dnia, postanowiliśmy pracować na rzecz naszych klientów: 7 dni tygodniu: 6:00 – 24:00, 365 dni w roku. Teraz, gdy wymiana zamka będzie konieczna natychmiast, a jest środek nocy, wybierz numer do Pogotowia ślusarskiego Wrocław: 696-003-003. Jesteśmy zawsze w pełnej gotowości, aby Państwu pomóc!

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi innymi usługami ślusarskimi!

Działamy także w innych miastach:

Montaż i wymiana zamków Gdańsk
Montaż i wymiana zamków Warszawa
Montaż i wymiana zamków Poznań
Montaż i wymiana zamków Katowice

 

 

Montaż i wymiana zamków Wrocław